REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
GündemSiyaset

DEVA Partisi’nden Zafer Bayramı Kutlaması

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç yayınladığı bir mesajla hemşehrilerinin ve Tütk Milleti’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç

Genel Başkanlığın’nı Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç yayınladığı bayram mesajı ile Kocaelili hemşehrilerinin ve Türk Milleti’nin zafer bayramını kutladı.

Düşman işgaline karşı 26 Ağustos 1922’de başlayan Büyük Taarruz’un, 30 Ağustos’ta düşman birliklerinin kesin hezimete uğratılmasıyla birlikte kazanılan zaferin 99’uncu yılı bütün yurtta ve Kocaeli’de coşkuyla kutlanıyor.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç da yayınladığı bir mesajla hemşehrilerinin Zafer Bayramı’nı kutladı. Başkan Koç mesajında, “binlerce şehidin kanıyla sulanmış bu aziz vatanın her bir karışı bizim için kutsaldır. Bu nedenle vatanımızın ve aziz milletimizin refahı ve kalkınması için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizi düştüğü dar boğazdan kurtarmak için izleyeceğimiz politikaları tek tak vatandaşlarımıza anlatıyoruz” dedi.

ATATÜRK VE ARKADAŞLARI SAYESİNDE

Başkan Adem Koç yayınladığı mesajında, “Bugün alnı ak, başı dik olarak gezebiliyorsak, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşları sayesindedir. O kahraman insanların canlarını bu vatan uğruna feda etmelerinin hürmetinedir. Aziz milletimizin bunun bilincinde olarak, bugün de var olan hainlere fırsat vermeden birlik ve beraberliğini koruyup, huzur içinde kardeşçe yaşaması en büyük dileğimizdir. Memleketimizin dört bir yanından gelmiş, bağımsızlık ve özgürlük için mücadele vermiş şehit ve gazilerin çocukları, torunları olan bizlerin, bu güzel ülkenin kıymetini bilmemiz ve hep birlikte ülkemizi çok daha güzel yarınlara ulaştırmamız gerekir. Bu vesile ile bütün şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin Zafer Bayramı kutlu olsun” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu