REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze GündemiGündem

Fikir Atölyesi Gebze’nin hizmetinde

KOTSİAD Gebze Şubesi Fikir Atölyesi’ni hayata geçirdi. Başkan yardımcısı Emel Eyüboğlu, her Perşembe saat 14:00’dan itibaren Gebze’ye ilişkin düşüncesi olan, ticari ve sosyal projesi olan Gebzelileri dinlemeye başladı.

PROJESİ OLAN RANDEVUSUZ GELEBİLİR

Kocaeli Tüm Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KOTSİAD) Gebze Şubesi, Muhammed Cihat Demirtaş başkanlığında yeni açılımlar ve farklı çalışmalar yapmaya başladı. Protokol ziyaretlerini sürdüren KOTSİAD, fikir atölyesi ile de yeni projeler arıyor. Fikir Atölyesi Sorumluluğunu Başkan Yardımcısı Emel Eyüboğlu üstlendi. Bölgemizin başarılı iş insanlarından birisi olan Eyüboğlu, her Perşembe günü saat 14:00-16:00 arasında KOTSİAD Gebze Şubesi’nin Match Plaza 5. Katta ki ofisinde Gebzelileri dinleyecek. Eyüboğlu, “Gebze’de ticarete yönelik, ciddi projesi olan her Gebzeliye kapımız açık. Ticari projelerin yanı sıra sosyal projelere de açığız. Gebzemizin, bölgemizin, ülkemizin yararına olacak her düşünceyi, her çalışmayı değerli buluyoruz. Özellikle gençlerimizden önemli çalışmalar bekliyoruz. Ciddi projeye sahip tüm hemşerilerimizi randevusuz olarak görüşmeye bekliyoruz. Her Perşembe günü saat 14:00-16:00 arası projeleriniz için sizleri bekliyor olacağız” dedi. KOTSİAD Gebze Şube Başkanı Muhammed Cihat Demirtaş da, ortaya çıkacak projelerin bazılarının KOTSİAD tarafından hayata geçirilebileceğini, bazılarının ise yerel yöneticilere iletileceğini belirterek, ortaya konan her projenin kendileri için değerli olduğunu dile getirdi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu