REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
KocaeliSpor

BAŞKAN ÖZLÜ YÜRÜYÜŞ VE BİSİKLET YOLUNU GENÇLERLE BİRLİKTE HİZMETE AÇTI

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü Başiskele’nin âlâ gençleriyle birlikte Barbaros Yürüyüş ve Bisiklet yolunda sağlığa pedal çevirdi.

Yeni Modern Yürüyüş ve Bisiklet Yolu

Başiskele’de sağlıklı yaşamı ve sportif faaliyetleri destekleyen projelerle ön plana çıkan Başiskele Belediyesi, güzel ve eğlenceli bir etkinliğe daha imza attı. Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün de katılımıyla Başiskele’nin şanslı gençleri ilçenin yeni ve modern yürüyüş ve bisiklet yolunda pedal çevirmenin keyfini sürdüler. Başiskele İSU Şubesi Hizmet Binası’nın bulunduğu alana bisikletleriyle gelen gençler, Başkan Özlü ile birlikte yaklaşık 650 metrelik bisiklet yolunu kullanarak Döngel Vadisi Millet Bahçesi’ne kadar çıktılar.

MİLLET BAHÇESİNİ DE BİSİKLETLE TURLADILAR

Başiskele Belediyesi’nin tamamen kendi imkânlarıyla yaptığı ve vatandaşlar tarafından çok beğenilen Döngel Vadisi Millet Bahçesi’ni de bisikletleriyle turlayan spor sevdalısı gençler, temiz bir havada sonbaharın tüm renklerini içinde barındıran ortamda güzel ve eğlenceli bir gün geçirdiler.   

BAŞKAN ÖZLÜ: ENERJİMİZE ENERJİ KATTIK

Gençlerle keyifli bir vakit geçiren Kocaeli’nin en genç Belediye Başkanı M. Yasin Özlü etkinlikte yaptığı konuşmada, “Sağlıklı ve zinde bir gelecek için hizmete açtığımız yürüyüş ve bisiklet yolumuzda bugün genç kardeşlerimizle birlikte pedal çevirdik. İSU Başiskele Şubesi Hizmet Binası’ndan Döngel Vadisi Millet Bahçesi’ne kadar kesintisiz ve güvenle bisiklet sürmenin keyfini yaşadık. Millet bahçemizin temiz havasında ve doğal güzelliğinde de spor yaparak enerjimize enerji kattık. Spor ve bisiklet sevdalılarımızın güvenle kullanacağı yürüyüş ve bisiklet yolumuz ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu