REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyesi, Fevziye Parkı’nı elden geçiriyor

Kentin en işlek alanlarından Fevzi Parkı’nda bakım ve onarım çalışmalarına süs havuzu bakımıyla başlayan İzmit Belediyesi, ahşap köprüleri, bankları ve ışıklandırmaları yenileyecek.

İzmit Belediyesi, şehir merkezinin en işlek bölgelerinden biri olan ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı Fevziye Parkı’nda temizlik, bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Süs havuzunun içerisinde biriken atıkları temizleyerek işe başlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sosyal alanın içerisindeki kent mobilyalarını ve ışıklandırmaları da yenileyecek. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun’un da çalışmaları yerinde inceledi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, önce Fevziye Park’ında havuzun içinde bulunan dekoratif kayaları boşaltıp altta kalan balçığı temizledi. Ekipler ardından, parktaki tahrip olmuş 6 adet ahşap köprüyü ve 35 adet bankı da yenileyecek. Kapsamlı peyzaj çalışmaları sonrası ışıklandırma ve boya çalışmalarına devam edecek olan İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde daha kullanışlı ve daha temiz bir sosyal alan oluşturacak.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu