REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
KocaeliKültür-Sanat

Sanat Akademisi yarın kapılarını müziğe açıyor

Sanat Kenti İzmit’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesinin hayata geçirdiği Sanat Akademisi’nde müzik bölümü yarın oryantasyon dersleriyle kapılarını açıyor

ORTANYASYON DERSLERİ

Sanat Akademisi’nin Müzik Bölümü’nde eğitim 2 Ekim 2021 Cumartesi günü (yarın) oryantasyon dersleriyle start alacak. Yaş gruplarına göre ayrılan öğrenciler, eğitmenlerin belirlediği saatlerde derse katılacak. Oryantasyon eğitimi; eğitmen ile öğrenci arasındaki etkileşimi artırmak, öğrencilere Sanat Akademisi işleyişini anlatmak, ana ve ortak branşlara göre öğrenciyi konumlandırmak için yapılacak. 2021-2022 Sanat Akademisi Müzik Bölümü eğitim günleri ve saatleri oryantasyon eğitiminden sonra öğrencilerine duyurulacak.  

SANATA DESTEK SÜRECEK

İzmit Belediyesi, dünyaca ünlü keman virtüözü Cihan Aşkın’ın öncülüğünde gençlerin müzik eğitimlerine yardımcı olmak amacıyla ücretsiz eğitim fırsatı sunuyor. Bu kapsamda sanatseverleri bir araya getirecek ve müzik, resim, dans, drama ve tiyatro alanında ücretsiz eğitim verecek olan İzmit Belediyesi Sanat Akademisi kapılarını açmaya hazırlanıyor. Geleceğin sanatçılarını ortaya çıkarmak adına kentte yeni bir dönem başlatan İzmit Belediyesi, yetenekli tüm gençlere destek vermeyi sürdürecek.

EĞİTİM PROGRAMI:

2000-2005 yılı doğumlular saat 12.00 2006-2009 yılı doğumlular saat 13.00

2010-2011 yılı doğumlular saat 14.00 2012-2014 yılı doğumlular saat 15.00

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu