REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
KocaeliSpor

İzmitli periler yeni sponsorlarıyla halka tanıtıldı

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden UMF Yapı İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nın lansmanı sponsorlar ve basın mensuplarının geniş katılımıyla yapıldı.

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden UMF Yapı İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nın lansman programı gerçekleştirildi.  41 Burda AVM’de gerçekleştirilen lansman programına İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra SARBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Çetin Sarıca, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, İzmit Belediyesi Koordinatörleri Ozan Aksu, Hakan Yalçın,  İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa, UMF Yapı İzmit Belediyespor Başkanı Uğur Koştur, UMF Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Peksoy, 41 Burda AVM Müdürü Funda Olgun, UMF Yapı İzmit Belediyespor Yöneticileri,  41 Burda AVM Yöneticileri, UMF Yapı İzmit Belediyespor oyuncuları ve basın mensupları katıldı.


SPONSORLARLA YOL YÜRÜYECEĞİZ

UMF Yapı İzmit Belediyespor Başkanı Uğur Koştur lansmanda yaptığı konuşmada, “Yine bir sezon öncesi bir aradayız. Bu artık geleneksel hale geldi. Spor Kenti İzmit sloganıyla yola çıkmıştık. Basketbol takımımız İzmit’i Avrupa’da ve Türkiye’de gururla temsil etti. Amacımız belediyenin kaynaklarını en az şekilde kullanıp sponsorlarla yol yürümek. 41 Burda AVM’ye, UMF Yapıya, HDİ Sigorta’ya ve Medical Parka desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Genç ve dinamik bir kadro oluşturduk. Amacımız İzmit’in adını Avrupa’ya ve dünyaya duyurmak” dedi. 

AMATÖR SPOR HAFTASINI KUTLADI

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet lansmanda yaptığı konuşmada, “4-10 Ekim Amatör Spor Haftası’nı kutluyorum. Yola çıkarken Spor Kenti İzmit vizyonuyla hareket ettik.  Bildiğiniz gibi göreve geldiğimizden bu yana UMF Yapı İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımımız çok güzel başarılara imza attı.  Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası’nda tarihinde ilk defa final oynadı. Uluslararası Basketbol Federasyonu FİBA, Avrupa ligi elemeleri için Türkiye’yi, İzmit’i seçti ve Euroleague Woman dörtlü elemeleri kentimizde oynandı.  Romanya, İspanya, Macaristan’ın önemli takımlarını İzmit’te ağırladık ve İzmit Belediyespor bu elemelerden başarıyla çıkarak, tarihinde ilk defa Euroleague Woman’da oynamaya hak kazandı. 


GÜZEL BİR UYUM OLACAK

Yeni sezon öncesinde mütevazı bütçemize rağmen birçok değerli ismi kadroya kattık. Tecrübeli ve genç arkadaşlarımızın takımda bir arada olmasının takım ruhu açısından güzel bir uyuma yol açacağını umuyoruz. Hazırlık döneminde çok değerli kulüplerimizin de katılımıyla Leyla Atakan Kadın Basketbol Turnuvamızın ikincisini düzenledik. Bu turnuva ile Türkiye’nin seçimle göreve gelen ilk kadın belediye başkanı olan İzmit Belediye Başkanı Leyla Atakan’ın ismini hem bir kez daha yâd etmiş hem de farklı kentlere duyurmuş oluyoruz. Bu anlamda Leyla Atakan Turnuvamızı ayrıca önemli buluyorum.


İYİ İŞLER BAŞARACAKLAR

Çalıştığımız dönem süresince göstermiş oldukları hassasiyet ve oluşturdukları uyum konusunda tüm takımımıza; başkanımızdan genel menajer ve menajerimize,  antrenörümüzden oyuncularımıza, yardımcı antrenörümüzden fizyoterapistimize, kondisyonerimize ve masörümüze teşekkür ediyorum.  Yine İzmit Belediyespor’umuza desteklerinden ve takımımızla uyumlu çalışmasından ötürü spor müdürümüze ve başkan yardımcımıza teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki teknik ekiple birlikte sporcularımız çok ciddi bir uyum sağlayacak ve bu sene de çok iyi işler başaracaklar. 


SPONSORLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Bir kadın başkan; sporcu ve sporsever bir başkan olarak kadın basketbol takımının bu dönemki mücadelesinde bizleri yalnız bırakmayan değerli sponsorlarımız; HDI Sigorta, UMF Yapı, 41 Burda,  Medikal Park bu kentin takımına verdikleri anlamlı destekler için teşekkür ediyor; Süper Lig’de mücadele edecek olan İzmit Belediyespor kadın basketbol takımımıza bu sezonda sonsuz başarılar diliyorum” dedi. 

OYUNCULAR

Emel Sığırcı (Kaptan) İdil Türk Gülse Uğur Defne Paylar Nehir Ulufer (Alt yapıdan genç oyuncu)İpek Garip Melisa Korkmaz Sıla Dikmenoğulları Nirra Fields (Kanada) Gabriela Marginean (Romanya) Viktoria Mircheva (Ukrayna) Kristina Higgins (Amerika)


TEKNİK EKİP

Cengiz Kahraman (Genel Menajer) Onur Berber (Takım Menajeri) Hasan Fırat Okul (Antrenör) Enes Akdilek (Yardımcı Antrenör) Barış Çakar (Fizyoterapist) Yezdan Cinel (Kondisyoner) Gürcan Sezgin (Masör)


SPONSORLAR

UMF Yapı İzmit Belediyespor’a destek veren sponsorlar: Brisa, HDI Sigorta, UMF Yapı, 41 Burda – Medikal Park, İkizler İnşaat, Keleşler Sigorta, X Met, Kaplan Biyoenerji, Happy Moons, Acarlar Turizm, Körfez Turizm.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu