REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyesinden minik patilere yuva ve mama desteği

İzmit Belediyesinden minik patilere yuva ve mama desteği

Patili dostlarımıza yalnız bir gün değil her gün aynı özeni gösteren İzmit Belediyesi, 4 Ekim Sokak Hayvanları Koruma Günü’nde can dostlarına yuvalarını teslim etti.

Karşılıksız sevgileriyle insanların en iyi dostları sokak hayvanlarını önemseyen İzmit Belediyesi, 4 Ekim Sokak Hayvanları Koruma Günü’nde de can dostlarını yalnız bırakmadı. Vatandaşlardan gelen talepleri geri çevirmeyen Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri anında harekete geçerek talep edilen bölgeye köpek yuvası ve mama teslim etti. 


MAMA DAĞITIMLARI DEVAM EDİYOR

İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokakta baktıkları köpekler için yuva ve mama talep eden vatandaşlar için harekete geçti. Malta Mahallesi ve Orhan Mahallesi sakinlerinin isteği üzerine ekipler bölgelere köpek yuvası ve mama teslim etti. Bölge sakinleri hizmetlerinden dolayı İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kalan Hürriyet ve ekibine teşekkür etti. Ayrıca ekipler kent genelinde can dostları için mama dağıtımına devam ediyor.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu