REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
KocaeliSeyahat & Gezi

İzmit Belediyesinin özel etkinliğinde çocuklar hayvanat bahçesini gezdi

İzmit Belediyesinin özel etkinliğinde çocuklar hayvanat bahçesini gezdi

İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü etkinliği kapsamında çocukları Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’na götürdü

İzmit Belediyesi tarafından 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla anlamlı bir etkinliğe imza atıldı. Çocukların hayvan sevgisiyle hayata hazırlanmasını amaçlayan etkinlikte 7-13 yaş aralığındaki 23 çocuk Darıca’da bulunan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’nı görme fırsatı buldu. Çocukların ilk kez gittikleri hayvanat bahçesi ziyaretindeki mutlulukları ve heyecanları gözlerinden okundu. 


ÇOCUKLARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Birçok hayvanı yakından görme fırsatı bulan çocuklar kendilerine bu imkanı sağlayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e de teşekkür etmeyi ihmal etmediler. Programa İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mehmet Çetinkaya ve İzmit Belediyesi Koordinatörü Ozan Aksu da katıldı. Çocuklara ziyaret programı kapsamında ikramda bulunuldu. 


GÜZEL BİR ETKİNLİK

İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mehmet Çetinkaya programa dair yaptığı konuşmada; “4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde havanın da güzelliğinden yararlanarak çocuklarımıza bütün hayvanları tanımaları, görmeleri için Darıca Hayvanat Bahçesi’nde güzel bir etkinlik düzenledik. Bunun için başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e de teşekkür ederiz” dedi. 


ÇOCUK DOSTU BELEDİYE

İzmit Belediyesi Koordinatörü Ozan Aksu ise konuşmasında, “Bugün 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü vesilesiyle buradayız. Çocuk dostu bir belediye olan İzmit Belediyesi olarak genç kardeşlerimize yönelik bir etkinlik gerçekleştirdik. Hayvanların gözetilme, korunma ve barınma hakları var. Bunu burada yerinde gördük. 


DOĞADA PAYDAŞIZ

Bize bu imkânı sunan hem hayvanat bahçesi yetkililerine hem de İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ediyoruz. Biz doğada hayvanlarla birlikte paydaşız. Belediye olarak bundan sonra da hayvan haklarını savunmaya ve çocuklara hayvan sevgisini aşılamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu