REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
EkonomiTürkiye Gündemi

Redstone, 19. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın ana sponsoru oldu

Alanında sayısız Dünya şampiyonluklarına sahip gayrimenkul markası Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın kurduğu Redstone, 19. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın ana sponsoru olarak sektöre damga vurmaya hazırlanıyor!

Gayrimenkul sektörünün ünlü ismi, nam-ı diğer “Gayrimenkul Kraliçesi” unvanlı Evrim Kırmızıtaş Başaran tarafından İstanbul’da kurulan Uluslararası Gayrimenkul Franchise Şirketi Redstone, Medya Fors Fuarcılık organizasyonu ve Ufrad desteği ile 25-28 Kasım tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan, bölgenin en büyük Franchise Fuarı 19. Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın ana sponsoru oldu! Kurulduktan kısa süre sonra sektörde çok ciddi ilgi görerek yurtiçi ve yurtdışında birçok franchise veren şirket, Türkiye’de uluslararası franchise sistemi ile sektörü sadece büyütmeyi değil sektörün çatı kuruluşu olmayı hedefliyor.

Söz konusu fuarın, Redstone’un sektördeki gücünün ve bilinirliliğinin anlaşılması için özellikle genç girişimciler ve sektörde yenilik arayışında olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat olduğuna dikkat çeken Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmaları ve çalışanları fuara davet etti.

    Daha firma kurulmadan franchise başvuru taleplerine yetişemediklerini kaydeden Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul sektöründeki kadın, genç, gayrimenkul danışmanı, broker ve yeni girişimcilerin gösterdiği ilgiden son derece memnun olduğunu ifade etti. Özellikle kadın girişimciler için ayrıcalıklı ve kaçırılmayacak fırsatlar sunduklarını kaydeden Evrim Kırmızıtaş Başaran, “İnanılmaz heyecanlıyım. Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığımız dünya çapında bir projeyi hayata geçirdik ve Redstone’u kurduk. Sektöre getireceğimiz öncü uygulamalar, inovasyon ve tabiki karlılıkla yine çok güzel işler başaracağımızı biliyorum. Şimdiden çok sayıda franchise ofisimiz kurulma aşamasına geçti. Bizi ve Redstone’u takip edin, ayrıcalıklı yerinizi alın” dedi.

Redstone bünyesinde franchising almak isteyenler https://www.redstoneturkiye.com internet sitesi üzerinden ön başvurularını yapabiliyor. Fuarla ilgili ücretsiz online davetiyelerin de çok yakında ilgili web sitesi üzerinden dağıtılacağı kaydedildi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu