REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze GündemiGebze Haber

Gebze’de yeni paten parkının temelleri atıldı

Gençler istedi, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz 2. Kaykay ve Paten Parkı için düğmeye bastı. Başkan Büyükgöz, yeni kaykay parkın temelini Alattin Kurt Stadı bölgesinde gençlik merkezi yanındaki alanda attı

Gençler istedi, Başkan Büyükgöz 2. Kaykay ve Paten Parkı için düğmeye bastı. İlkini Yenikent Mahallesi’nde tamamlayarak gençlerin ve çocukların hizmetine açan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, yeni kaykay parkın temelini Güzeller Mahallesi’nde attı.

Alattin Kurt Stadı bölgesinde gençlik merkezi yanında konumlandırılacak Kaykay Parkı’nın temel atma törenine AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş, Mahalle Muhtarı Mümin Yılmaz, birim müdürleri katıldı. Toplam 2 bin 885 metrekare alan üzerinde inşa edilecek parkın en kısa sürede tamamlanarak gençlerin hizmetine sunulacağını ifade eden Başkan Büyükgöz, “Genç kardeşlerimize söz verdiğimiz gibi kaykay ve paten parklarımızın ikincisinin temelini atıyoruz. Acemi ve usta sporcu kaykay alanının yanı sıra 2 adet basketbol sahası, sosyal donatı alanları ve yeşil alanlar yer alacak. En kısa sürede tamamlayacağımız parkımızın şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu