REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
EğitimKocaeli

İZGİM, anaokulu öğrencilerini misafir etti

İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi Çocuk Kütüphanesi ve Oyun Alanı, anaokulu öğrencileri ve öğretmenlerini misafir etti.

Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı ve hayal güçlerini arttırmayı amaçlayan İZGİM Çocuk Kütüphanesi, anaokulu öğrencileri ve öğretmenlerini ağırladı. Okullarından arabayla alınan ve İZGİM ile tanışan minikler, keyifli bir güç geçirdi. Diyetisyen Gizem Aydın ile diyabet ve paketli gıdalar hakkında konuşan minikler ardından atölyeleri gezdi. 

MASAL OKUMA ETKİNLİĞİNE KATILDILAR

Minik öğrenciler ve öğretmenleri mum, sabun, tokat baskı, mozaik, seramik, çini, hediyelik eşya, makrome, deri, takı tasarımı, keçe atölyelerinin faaliyetlerini inceledi. Çeşitli aktivitelerin yapıldığı kütüphanede masal okuma etkinliğine katılan öğrenciler gün içinde doyasıya eğlendi. Gün sonunda hatıra fotoğrafı çektiren öğrenci ve öğretmenler, İZGİM yetkililerine kendilerini ağırladıkları için teşekkür etti.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu