REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

STK ve Esnaf Masası, İstiklal Caddesi esnafını dinledi

İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri, altyapı çalışmalarının devam ettiği İstiklal Caddesi’nde esnafı ziyaret ederek taleplerini dinledi

İzmit Belediyesi, ‘Fethiye Caddesi ve Yan Yolları Yeniden Düzenlenmesi’ projesi kapsamında altyapı çalışmalarına İstiklal Caddesi’nde devam ediyor. Hafta sonu da mesailerine devam eden ekipler, projedeki kanalizasyon bağlantılarının önemli bir kısmını tamamladı. Bu süreçte esnafı yalnız bırakmayan STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri sık sık çalışmaların devam ettiği alanda esnaf ile bir araya gelerek talepleri ve sorunları dinliyor. 

HER ZAMAN SAHADAYIZ

Esnafın çalışma süresince mağduriyet yaşamaması adına çalışmaların kısım kısım ilerlediği İstiklal Caddesi’nde kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu hattının 270 metrelik kısmı tamamlandı. STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç, Nurullah Özer ve Eray Bodur da çalışmaların hızla devam ettiği bölgedeki esnafı ziyaret etti. Kendilerine tatlı ikram ederek bu süreçte yaşadıkları sorunları ve taleplerini dinleyen ekip, bir ihtiyaçları olduğunda her zaman sahada olacaklarını ifade etti.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu