REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

Öğrenci ve indirimli yolculuk için ulaşıma destek

Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısının ikinci oturumu bugün Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediye Başkanvekili ZinnurBüyükgöz başkanlığında gerçekleştirilen mecliste 22 gündem maddesi görüşülüp karara bağlandı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen birinci oturumda CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir’in kardeş şehirler ile ilgili bilgi verilmesi talebi üzerine mecliste sunum yapıldı. 22 gündem maddesinin tamamı komisyonlardan oy birliğiyle geldi. Bütün maddeler komisyondan geldiği şekilde oy birliğiyle kabul edildi.

“ARTIK CENAZE ARAÇLARIMIZLA NAKLEDECEĞİZ”

“Cenaze Aracı Kiralanması Hizmeti’nin Yıllara Sari Hizmet Alımı yöntemiyle ihale edilmesi ile ilgili CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir konuyla ilgili bilgi istedi.

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, “Önceden cenazelerimizi uçakla gönderiyorduk. İdaremiz 20 gün önce yeni bir karar aldı. Artık cenaze araçlarımızla nakledeceğiz. Yeni araç için kiralama iznini de aldık. Karayoluyla da gidilecek. 6 tane araç kiralama sürecini de başlattık. Vatandaş isterse uçakla isterse karayoluyla gidecek” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu