REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyesinin ücretsiz psikolog hizmetinde 1 yılda 2071 seans

İzmit Belediyesinin ücretsiz psikolog hizmeti Kadın Girişimciler Merkezi’nde ve Belsa Plaza B Blokta devam ediyor. Ücretsiz psikolog hizmeti kapsamında 2021 yılı boyunca toplam 2071 seans yapıldı

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Betul-Bulut-Yazicioglu-1024x682.jpg

Sosyal belediyecilik anlayışıyla yönetilen ve bu doğrultuda önemli projelere imza atan İzmit Belediyesi, özellikle pandemi döneminde mental ve duygusal olarak zor günler geçiren vatandaşlara psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Kadın Girişimciler Merkezi’nde (İZGİM) Betül Bulut Yazıcıoğlu, Belsa Plaza B Blok’ta ise psikolog Kerim Alp İlter, çocuk, ergen, bireysel ve aile danışmanlığı hizmetini ücretsiz olarak veriyor. 


ÇALIŞMA SAATLERİ

Sınav stresi, sınav kaygısı, anksiyete bozukluğu, psikolojik ve ruhsal sağlık anlamında ücretsiz danışmanlık hizmeti veren psikologlar hafta içi her gün saat 09.00 ile 17.00 arasında halkı dinliyor. Ölçek, anket, form ve çocuklar için oyun terapisi tekniklerinin ve değerlendirme materyallerinin kullanıldığı seanslar ortalama 45-50 dakika sürüyor. 


YOĞUN TALEP VAR 

Yoğun bir talep ile karşılaşan psikologlar, 2021 yılı boyunca 366 yetişkinle 976 seans, 540 çocukla 922 seans ve 64 aile ile 103 seans gerçekleştirdi. İzmit’in dışında kentin tüm ilçelerinden vatandaşların yaralanabildiği psikolog hizmetinden faydalanmak isteyenler, 318 02 10 numaralı telefonu arayarak randevularını alabilirler.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Kerim-Alp-Ilter-1024x682.jpg

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu