REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit’te Anne Taksi hizmeti kesintisiz sürüyor

İzmit Belediyesinin ekonomik durumu olmayan vatandaşlara yönelik hayata geçirdiği Anne Taksi hizmeti aralıksız devam ediyor.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla insana dokunan projeleri hayata geçiren İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Anne Taksi hizmetini aralıksız sürdürüyor. Ücretsiz olarak hizmet veren Anne Taksi, ekonomik durumu uygun olmayan ailelerde doğum yapan annelerin bebekleriyle birlikte hastaneden evine rahatça ve güvenle ulaşabilmesini sağlıyor. Ayrıca hastane randevusu olan 0-2 yaş arası çocuklar ve aileleri de hastane randevularına zamanında ulaştırılıyor. 

“GÜVENLE EVLERİNE ULAŞTIRIYORUZ”

Hizmet ile ilgili açıklamalarda bulunan Anne Taksi şoförü Dilara Altıntaş, “İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü olarak çocuklu ailelerimizin ulaşım güçlüğünü göz önünde bulundurup Anne Taksi hizmetini hayata geçirdik. Anne Taksi hizmetimiz ile doğum yapmış anneleri, hastaneden alarak evlerine güvenli bir şekilde götürüyoruz. Aynı zamanda hastane randevuları olan 0-2 yaş aralığında çocuklar ve ailelerini hastanelere ulaştırıyoruz. Anne Taksi ile yeni doğan bebeğe puset ve aileye bebek albümü armağan ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

NASIL RANDEVU OLUŞTURABİLİRİM?

Anne Taksi hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar İzmit’te kadın doğum servisi olan Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile Alikahya Yerleşkesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ndeki kadın doğum servislerinin veya Tıbbi Sosyal Hizmet Birimi ile İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile iletişime geçerek randevu oluşturabiliyor. İzmitliler ayrıca 08.30-17.30 saatleri arasında 0262 318 00 00 numaralı telefondan (dahili 2217) randevu oluşturulabiliyor.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu