REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

Vali Yavuz: “Karla mücadele etmek üzere, 2 bin 466 personel ve 1185 araçla sahadayız”

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, kentte karla mücadele çalışmaları kapsamında, 2 bin 466 personel ve 1185 araçla sahada olduklarını bildirdi.

Vali Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kocaeli’de devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi’nde yolların ulaşıma açık tutulması için çalıştıklarını belirtti.
Devletin tüm imkanlarını seferber ettiklerine işaret eden Yavuz, “Yoğun kar yağışı nedeniyle tüm araç ve personelimiz yolları açık tutmak için sahada. Karayolları teşkilatımız, büyükşehir ve ilçe belediyelerimizle sahadayız. Biz de Afet Acil Durum ve Yönetim Merkezi’nde süreci yönetme gayreti içindeyiz. Allah yardımcımız olsun. Karla mücadele etmek üzere 2 bin 466 personel ve 1185 araçla sahadayız.” ifadelerini kullandı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın da kent genelinde karla mücadele çalışmaları kapsamında yaptıkları çalışmalarda, son 3 günde 3 bin 600 ton tuz kullandıklarını kaydederek, tüm ekiplerin sahada olduğunu, don tehlikesine karşı tüm köprü, durak ve kaldırımlarda solisyon çalışması gerçekleştirildiğini bildirdi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu