REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyesinin kar mesaisi gece boyunca devam etti

Kar yağışının ilk gününden itibaren 24 saat mesai yapan İzmit Belediyesi Kar Timleri, buz ve dona karşı gece boyunca tuzlama ve kar küreme çalışması gerçekleştirdi

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, tuzlama ve kar küreme çalışmalarına gece boyunca devam etti. Kentin yüksek bölgelerinde ve kırsal mahallelerde dondurucu soğuklara rağmen sabaha kadar mesai harcayan ekipler, köylerin birbirleriyle olan bağlantı yollarını açık tutmak için seferber oldu.


EKİPLER KÖYLERDE SABAHLADI

Malta, Ayazma, Tepeköy, Alikahya, Çayırköy, Yeşilova, Alikahya ve Gündoğdu bölgelerinde don ve buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarını sıklaştıran ekipler, kırsal kesimlerde de kar küreme mesaisi gerçekleştirdi. Akmeşe, Çubuklu Osmaniye, Arpalık İhsaniye, Çavuşoğlu, Yenice, Mecidiye, Düğmeciler, Anbarcı, Orhaniye, Güvercinlik, Yassıbağ, Bağlıca, Kozluca, Balören, Sultaniye’de sabahlayan ekipler, greyderlerle köylerin bağlantı yollarını açtı.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu