REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gebze Gündemi

Gebze Anibal Anadolu Lisesi öğrencisi Türkiye şampiyonu

Gebze Anibal Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencisi Celal Emircan Bayburtlu Adana’da yapılan Genç Erkekler Türkiye Boks müsabakalarında tüm rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Celal Emircan Bayburtlu 63,5 kg Türkiye şampiyonu olarak, ülkemizi Nisan ayında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da yapılacak olan genç erkekler Avrupa boks şampiyonasında temsil edecek. Burada göstereceği başarı durumuna göre Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Anibal Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenleri Celal Emircan Bayburtlu’yu tebrik ederek, kendisine Avrupa şampiyonasında başarılar dilediler. Konu ile ilgili olarak Okul Müdürü Turan Atilla “Emircan sadece sporcu olarak değil, öğrenci olarak ta okulumuzda örnek olarak gösterdiğimiz öğrencilerden birisidir. Emircan daha önce de Türkiye Şampiyonu olmuştu. Öğrencimizin bu büyük başarısının mimarı olan antrenörü Serkan BAL hocamızı da tebrik ediyoruz. Öğrencimizin üzerinde büyük emekleri var. Celal Emircan sadece sporcu kişiliği ile değil ahlaki tutumları, milli ve manevi değerlerimize gösterdiği hassasiyetle de gönüllerin şampiyonudur. Öğrencimize ve Antrenörü Serkan Bal hocamıza Avrupa Şampiyonasında başarılar diliyor, oradan alacakları başarılı sonuçlarla ülkemizi ve Gebze’mizi Dünya Şampiyonasında temsil edeceklerine ilişkin inancımız tamdır.”dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu