REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyesi sağlıklı yaşam yürüyüşleri devam ediyor

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından yıl boyunca belirli aralıklarla gerçekleştirilen ‘Sağlıklı Yaşam Yürüyüşleri’ yarın saat 09.30’da SEKA Park 1.Etaptan başlayacak

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, yıl boyunca düzenlemiş olduğu yürüyüş etkinliklerini büyük bir özveri ile gerçekleştirdi. Uzman spor eğitmenleri ile gerçekleştiren yürüyüşe çok sayıda vatandaş katılım sağladı. Yapılan yürüyüşler ile sporun vatandaşların günlük hayatının bir parçası yapılması hedefleniyor. Yürüyüşe gelen kadınlar da güne enerjik başladıklarını belirterek yapılan etkinlikten memnun olduklarını dile getirerek yürüyüşlerin devam etmesini istediklerini belirttiler. 


İLK YÜRÜYÜŞ YARIN

  İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz yıl boyunca düzenlenen yürüyüş etkinliklerini, 2022 yılında da tam gaz devam ettiriyor. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecek olan yürüyüş 11 Şubat Cuma (Yarın) 09.30’da SEKA Park 1.Etaptan başlayacak. İzmit Belediyesi düzenlenecek olan Sağlıklı Yaşam Yürüyüşlerine tüm vatandaşları davet etti.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu