REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi, 2. El Giysi kampanyası başlattı.

İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi, “Benim Olan Senindir, Bu Kış Zorlu Geçmesin Diye Kıyafetlerimizi Paylaşıyoruz” sloganıyla başlattıkları kıyafet ya…

İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi, “Benim Olan Senindir, Bu Kış Zorlu Geçmesin Diye Kıyafetlerimizi Paylaşıyoruz” sloganıyla başlattıkları kıyafet yardımı projesi kapsamında, İzmit halkına dolaplarındaki kıyafetleri paylaşmaları için çağrıda bulundu. Bu çağrıya kulak vererek kendi dolaplarından kullanılabilir durumda olan kıyafet, ceket, mont, ayakkabı türündeki giyim malzemelerini ihtiyaç sahipleriyle paylaşan vatandaşlarımızın yardımları, İzmit Kent Konseyi Merkez ofisinde toplandı. Toplanan yardımlar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyeleri tarafından ayrıştırılıp tasnif edilerek paketlendi. Kullanılabilir durumda olmayan kıyafetler ise, İzmit Belediyesi Çevre ve Koruma Müdürlüğü’ne verilerek geri dönüşümünün sağlanması için ayrıştırıldı.

İzmit Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Av. Ezgi Çalışkan, “İzmit Belediyemiz ile ortaklaşa yürüttüğümüz bu projede, toplumsal yardımlaşmanın yanında, tüketim kültürü yerine paylaşım kültürünü arttırmayı hedefliyoruz. 2. el kıyafet yardımı projemizi, belirli aralıklarla sürdürmeyi düşünüyoruz” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu