REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

Fethiye esnafından ortak açıklama: Gece çalışma izni verilsin

Fethiye ve İstiklal Caddesi’nde İzmit Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların bir an önce bitmesi için esnaf, Valilik ve İl Emniyet Müdürlüğüne belediye tarafından yapılan gece çalışma talebi için izin verilmesini istedi. Esnaflar adına açıklama yapan Eyüp Uluç, “Sıkıntılarımızın giderilmesi için anlayış istiyoruz” dedi

CADDE ESNAFI AÇIKLAMA YAPTI

İzmit Belediyesi tarafından 5 Kasım’da ilk kazması vurulan Fethiye Caddesi yenileme projesi ile ilgili Fethiye Caddesi ve İstiklal Caddesi esnafları ortak açıklama yaptı. İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol’un da bulunduğu açıklamada esnaflar, Valilik ve Emniyet Müdürlüğünün Fethiye ve İstiklal Caddelerindeki çalışmaların bir an önce bitmesi için gece çalışma izninin verilmesini istedi. Esnaflar adına açıklama yapan Eyüp Uluç, her iki caddedeki çalışma bitmeden bölgede başka çalışmanın yapılmamasını istedi.

MÜŞTERİ SAYISI DÜŞÜYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İzmit Belediyesi’ne İzmit’e yaptıkları çalışmalar için teşekkür eden Uluç, “Biz İzmit ticareti erbabı olarak bu süreç içinde sıkıntı çekmekteyiz. Pandemi dönemi ve ekonomik sıkıntılar bizleri zorladığı bu dönemde çalışmaların da doğal olarak müşteri sayısında düşmelere neden olması, iş yerlerimizin önünün kapatılması bizleri daha da zor durumlara götürmektedir. Siz yetkililerden çalışmaların gerek organize olarak gerekse çalışma saatlerinin akşam da olması ile bu sıkıntıların daha kısa zamanda geçeceğine inandığımızdan yardımlarını rica ediyoruz.

ANLAYIŞ VE DESTEK BEKLİYORUZ

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol düzenleme yapılan iki caddemiz ile ilgili çalışma saatlerinin daha fazla olması, gece de çalışılması ile ilgili Kocaeli Valiliği’ne ve Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne yapmış oldukları müracaatlarının olumsuz olması bizleri daha zor duruma düşürmektedir. Bizler Kocaeli Valimiz ve Emniyet müdürümüzün de bu konuda anlayış ve desteklerini beklemekteyiz” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu