REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyesi, Yeşilova’da abone bağlantılarını yapıyor

İzmit Belediyesi, Yeşilova Mahallesi’nde orta gerilim ve alçak gerilim kablolarının montajını tamamladı. Ekipler bölgede abone bağlantı çalışmaları ve elektrik pano montajlarını sürdürüyor


İzmit Belediyesi, Yeşilova Mahallesi Turan Güneş Caddesi’nde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bölge halkı ve esnafın talebi üzerine gerilim hatlarını yer altına alma çalışmalarına başlayan ekipler görüntü kirliliğini ortadan kaldırdı. Ekipler 4 bin 500 metre orta gerilim kablosu ve 3 bin 500 metre alçak gerilim kablosunun montajını tamamladı. 


ELEKTRİK PANO MONTAJLARI DEVAM EDİYOR

Gerilim hatlarının montajını tamamlayan ekipler elektrik abone bağlantı çalışmaları ve elektrik pano montajlarına devam ediyor. Çalışmaların ardından yaklaşık 2 kilometrelik yolda asfaltlama çalışması ve 4 kilometre uzunluğunda çift taraflı kaldırım çalışması yapılacak. Ayrıca kaldırım çalışması içinde 80 adet aydınlatma direğinin montajı yapılarak vatandaşlara şık ve modern bir cadde kazandırılacak.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Izmit-Belediyesi-Yesilovada-abone-baglantilarini-yapiyor-2-1024x696.jpg

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu