REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit’li Ebru Fidan Müge Anlı’da!

Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan dolandırılma olaylarına bir yenisi de İzmit’ten eklendi. İzmit’te ikamet eden 41 yaşındaki Ebru Fidan, sosyal medyada tanıştığı bir şahıs tarafından evlilik vaadiyle dolandırıldığını söyledi.

İzmit’te ikamet eden Ebru Fidan, Tiktok’ta tanıştığı Ramazan isimli şahıs tarafından düğünlerine bir gün kala dolandırıldığını iddia etti. Fidan’ın ifadelerine göre, Tiktok adlı sosyal medya uygulaması üzerinden tanışan Ebru Fidan ve Ramazan isimli şahıs, tanışmalarından kısa süre sonra evlenmeye karar verdi. Evlilik kararının ardından düğün için hazırlıklara başlayan Ebru Fidan, babasından miras kalan Derince’deki evini sattı. Satılan evin parasıyla düğün için gelinlik, yüzük gibi pek çok alışverişi yapan Ebru Fidan ve Ramazan, evlilik hazırlıklarının ardından tartışma yaşadı. Ramazan isimli şahıs ile Düzce’ye gittiklerinde ise otogarda terk edildi. Konuyla ilgili olarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Ebru Fidan, başından geçenleri şu ifadelerle anlattı:

PARANIN ÇOĞU KISMINI O ALDI

“Krallar gibi yaşatacağım seni dedi, her şeyi alacağım dedi. Geldiğinde parası yoktu diye biliyorum. 380 baş hayvanım var dedi, arkadaşının evinde kaldık. İzmit’e döndük, bu zamana kadar da İzmit’teydik. Evi sattık, Derince’de tabuda bir kısmını elden aldı. Paranın çoğu kısmını o aldı. Özel harekatta muhbirim dedi. Bütün hazırlıkları yaptık, her şeyi aldık. Otogar’da ben otobüsün başında oturuyordum, İzmit’e evime gidecektik, Düzce’den nikah için eve geri dönüyorduk. Düzce’de karakolluk olduk.

DARP MI ETTİ?

Düzce’ye ev bakmaya gittik biz. Düzce’eyken sinirliydi, ben çıkmak istemedim. Ben ‘Oğlumla gezeyim’ dedi, ben de kıskandığım için izin vermedim. Tiktok hesabı vardı, çapkındı, orada kadınların hesaplarına bakıyordu. Çapkın olduğu için izin vermedim çıkmalarına o sırada sinirlenip darp etti. Adam resmen benim arkadaşıma göz koyuyordu. Gidelim, gidelim çayını içelim diyordu sürekli. Düzce’deyken işte, orada otobüs bekliyorduk, ben otobüsün başında oturuyordum. Sonra bir baktım ki gitmiş.”

EVİ ZATEN SATILIĞA ÇIKARMIŞ

Ebru Fidan’ın açıklamalarının ardından canlı yayına bağlanan Ramazan isimli şahıs ise, yaşananları şu ifadelerle anlattı:
“Onu oradan otobüse bindirip gönderin bana. Biz kendisiyle 25 Şubat’ta tanıştık. Biz bir tartışma yaşadık. Beni aldı götürdü İzmit’e, bir ay boyunca afedersiniz eczaneye çıkamıyorum. İlk başta para mara da yoktu. Şimdi orada bir tane bayana mesaj attığımızı görmüş. O bayanın çocuğuna 100 lira para verdim. Benim 17 yaşında oğlum var. O komşusuyla da şimdi bir olmuş beni kötü gösteriyorlar. Evi alan emlakçı bana dedi ki bu kadın ilerde senin başına çorap örecek. Ben daha gitmeden önce bu hanımefendi zaten evi satılığa çıkarmış. Evin parasını da kendisine sorun.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu