REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

El emeği ürünler, Down Kafe’de görücüye çıktı 

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Down Kafe’de hazırlanan üretim satış standında, özel gereksinimli bireylerin kendi elleri ile ürettiği ürünler satışa çıkarıldı.

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, bünyesindeki Down Kafe’de özel gereksinimli bireylerin sosyal, bilişsel ve motor becerilerini desteklemek amacıyla her ay düzenli şekilde el sanatları etkinlikleri düzenliyor. Bu etkinliklerde özel gereksinimli bireylerin kendi elleri ile üretmiş olduğu çantalar, saksılar, anahtarlıklar, kapı süsleri, kokulu taşlar ve çerçeveler, önceki gün yine Down Kafe’ de kurulan stantta satışa sunuldu. 


TÜM İZMİTLİLERİ BEKLİYORLAR

Oluşturulan engelsiz üretim satış standı, Down Kafe’nin çalışma saatleri içerisinde açık olacak ve stanttan elde edilen gelirler, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nce ihtiyaç sahibi olduğu belirlenmiş ailelerin engelli çocuklarının yararına kullanılacak. Down Kafe etkinliklerine katılarak birbirinden güzel ürünler üreten özel gereksinimli çocuklar, tüm İzmit halkını ürünlerini almaya ve diğer özel çocuklara destek olmaya bekliyor.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu