REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyesinden öğrencilere ‘Bisiklet ile Trafik Eğitimi’

Yahya Kaptan İlkokulu öğrencileri, İzmit Belediyesi Yahya Kaptan Bisiklet Trafik Eğitim Pisti’nde uzman eğitmenler eşliğinde trafikte güvenli sürüş eğitimi aldı.

İzmit ilçe sınırlarında faaliyet gösteren tüm okulların ve vatandaşların ücretsiz olarak faydalandığı “Bisiklet ile Trafik Eğitimi” ile vatandaşlar ve öğrenciler bisiklet kullanmayı öğreniyor. Trafikte güvenli sürüş eğitimine katılan Yahya Kaptan İlkokulu öğrencileri, bisiklet sürüş teknikleri yanı sıra trafikte dikkat edilmesi gereken kuralları sözlü ve uygulamalı bir şekilde öğrendi. İzmit Belediyesi Yahya Kaptan Bisiklet Trafik Eğitim Pisti’nde eğitim alan öğrenciler bilgi sahibi olurken hem eğlendi hem de bisiklete dair eğitimlerden faydalandı.  


TÜM VATANDAŞLAR DAVETLİ

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, ‘Trafikte Güvenli Sürüş Etkinliği’ adı altında eğitimlerine tam gaz devam ediyor. Vatandaşlar ve öğrenciler için Milli Bisikletçi ve Uzman Antrenör Mehmet Bozdemir ile Beden Eğitimi Öğretmeni ve Uzman Antrenör Ece Güneş Çevikel eşliğinde eğitimler veriliyor. Eğitimlere katılmak isteyen vatandaşlar, 0532 735 71 76 numaralı telefonu arayarak randevu oluşturabilirler. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından her Pazar saat 09.00’da ücretsiz olarak düzenlenen bisiklet turuna tüm vatandaşlar ücretsiz bir şekilde katılabilirler.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu