REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyespor’da karate coşkusu!

Katıldığı organizasyonlarda elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren İzmit Belediyespor Kulübü’nün karate takımı, nitelikli insan ve kaliteli sporcular yetiştirmeye devam ediyor.

ŞEHİT RECEP TOPALOĞLU SPOR SALONU’NDA

Kentin önemli spor kulüplerinden İzmit Belediyespor Kulübü’nün elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren karate takımı, çalışmalarına Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda aralıksız devam ediyor. Baş antrenör Timur Doğan önderliğinde müsabakalara göre haftanın 3-4 günü 1’er saatten antrenmanlarını gerçekleştiren ekibin antrenör kadrosunda; Hüseyin Karal, Gizem Özdemir, Edanur Karabulut ve Alperen Zaloğlu yer alıyor. Minikler, yıldızlar, ümitler, gençler, 21 yaş altı ve büyükler olarak farklı kategorilerde yaklaşık 400 sporcusu bulunan karate takımında, tüm sporcular ücretsiz bir şekilde eğitim görüyor. Ayrıca karate sporunu yapmak isteyen 5 yaş ve üzeri tüm İzmitliler, başvuruda bulunarak İzmit Belediyespor Kulübü’nün bünyesine dâhil olabiliyor.

YUSUF ERENKAYA: DAMGA VURACAĞIZ

Antrenmanı yakından takip eden ve İzmit’in gençlerine hizmet etmeye devam edeceklerini belirten İzmit Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Erenkaya, “Her zaman söylediğimiz gibi biz çok büyük bir aileyiz. Hocalarımız büyük bir özveri ile bu tesislerde genç çınarlarımız için emek harcıyorlar. Daha önemli işlere ve başarılara imza atmak adına tesislerimizi bekliyoruz.  Ama en büyük kazanımlarımız, hocalarımız. Timur doğan gibi Türk karatesine damga vurmuş, milli takımlarda görev almış bir hocaya sahibiz. Zaten amacımız, genç çınarlarımızın milli takım formalarını giymeleri. Timur hocamızın yanında Hüseyin Karal gibi tecrübeli ve Gizem Özdemir gibi dinamik antrenörlerimiz var. Antrenör ekibimizle İzmit’in genç çınarlarına hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu