REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gündem

Futbolun kalbi Kanal BTV’de

Spor dünyasında yeni jenerasyonun dikkat çeken isimleri Başaran Medya Grubunun ev sahipliğinde yeni bir projede buluşuyor.

 Spor yöneticisi / BJK Genel Kurul Üyesi Ali Büyükasar, gündem Beşiktaş sitesi imtiyaz sahibi / BJK Genel Kurul Üyesi Çağrı Oral, Haber 365 spor müdürü Serkan Morova ve radyo yayınları ile spor camiasında önemli bir yer tutan Anıl Kartal Kanal BTv’de yeni bir projeyle ekranlara “merhaba” dedi.

Daha önce yaptıkları çeşitli programlarla futbolun nabzını tutan ekip yeni bir heyecanla izleyicilerin karşısında olacak. Medya sektörünün duayen ismi gazeteci Hasan Taşkın’ın yakından ilgilendiği projenin büyük ses getirmesi bekleniyor.

Türkiye’nin en yeni ve iddialı dijital kanalı olan Kanal BTV yetkilileri süreçle ilgili heyecanlı olduklarını belirterek; yapacakları programın Türk sporuna hayırlı olması temennisinde bulundular. Yapılan kısa açıklamada: “Ekibimiz kaliteli yorumlarıyla spor medyasında, konuşulmayanı konuşarak, farklı bir bakış açısını kazandıracağına inanıyoruz.

“Araştırma isteyen, ilgi isteyen, şimdiyi yaşarken geçmişi de sık sık hatırlayan, futbolu çok seven, enerjisi çok yüksek bir program derledik. Eğer siz de hem güncel olsun, hem haber içerikli olsun, hem de futbola ait ne varsa masaya yatırılsın diyorsanız. Kanal B Tv ekranlarında bizimle olmaya devam edin” ifadeleri yer aldı. Ekip ilk program sonrasında Kanal BTV editörleri Mücahid Ateş, Samet Sargın ve yayın ekibinde bulunan Eylül Kınabaş, Naz Ilgın Tezil, Gökhan Önel ve Yasin Artun Tekerekoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Ekip adına söz alan Ali Büyükasar yaptığı kısa açıklamada: “Türk Spor kamuoyuna henüz ilk bölümde seviyeli, ilkeli ve düzgün bir spor programının da izlenebileceğini gösterdik. Duruşumuzu bozmadan futbolun doğrularını ifade etmeye devam edeceğiz.

Seviyeli ve kaliteli tarzımızın futbol medyasına yeni bir heyecan getireceğini düşünüyoruz. Her caimaya eşit mesafede, objektif ve seviyeli bir biçimde sadece ‘futbol’un konuşulacağı bu programa tüm halkımızı bekleriz. Tüm izleyicilerimize teşekkür ederiz.” söylemlerinde bulundu.

FUTBOLUN KALBİ EKİBİNDE KİMLER VAR?

YORUMCU– ALİ BÜYÜKASAR İş insanı ve Spor YöneticisiYüksek lisans mezunudur. 14 senedir Beşiktaş Genel Kurul Üyesidir. Genç Beşiktaşlılar eski başkanıdır. Sarıyer Spor Kulübünde 4 dönem yöneticilik yapmıştır. Futbol Şube Sorumlusu, Basın Sözcüsü, Federasyon Temsilcisi görevlerinde bulundu. Son yıllarda “Futbolun Tarihsel Gelişimi, Amatör Liglerin Sorunları, Türkiye Liglerinde Gelir Adaletsizliği, Türk Futbolunda Yabancı Kuralının Esasları ve Futbol Ekonomisi” gibi konularda araştırmalar yaparak makaleler yazan Ali Büyükasar; çok sayıda gazete ve internet sitesinde köşe yazarlığı yapmaktadır. YORUMCU – ÇAĞRI ORAL İletişim Fakültesi mezunu olan Çağrı Oral, Beşiktaş Belediyesi Beltaş’ın Medya Sorumluluğu görevini yürütmektedir. GundemBesiktas.com İmtiyaz Sahibidir. Beşiktaş Genel Kurul Üyesidir. SUNUCU / Yorumcu – Serkan Morova(Haber 365 Spor Müdürü) Birçok ünlü spor insanıyla ile özel röportajları vardır. Çeşitli haber sitelerinde spor yazarlığı yapmaktadır. Sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi tarafından takip edilmektedir. SUNUCU- ANIL KARTAL Anıl Kartal, 1996’da Üsküdar’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladıktan sonra uzun yıllar hayalini kurduğu Radyo Televizyon bölümüne girdi. Mezun olduktan sonra Türkiye’de önemli radyolarda çalışma fırsatı buldu. Şimdilerde, kuruluş aşamasından beri yer aldığı RadyoBir bünyesinde Hafta İçi her gün saat 14’de Saha İçi isimli programın sunuculuğunu ve yapımcılığını yapıyor.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu