REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

İzmit Belediyesi ile can dostlarımız soğukta aç kalmıyor

İzmit Belediyesi, iki gündür devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan can dostlarımız için besleme çalışmaları gerçekleştiriyor

İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışlarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını bu kez de unutmadı. İzmit’i etkisi altına alan yoğun kar yağışında can dostlarımıza mama desteği verdi. Sokak hayvanlarını sevgiyle besleyen ekipler kentin farklı noktalarında besleme çalışmaları gerçekleştirdi. 

CAN DOSTLARIMIZIN YOĞUN OLDUĞU BÖLGELERDE

Vatandaşların olumsuz hava koşullarından en az şekilde etkilenmesi için gece gündüz mücadele eden İzmit Belediyesi, can dostlarını yine yalnız bırakmadı. Sokak hayvanlarının yoğun olduğu bölgelerde besleme yapan ekipler, vatandaşları da bu zorlu kış şartlarında duyarlı olmaya davet ederek sevimli dostlarımız için kapının önüne bir kap mama ve bir kap su koyarak onlara olan sevgilerini gösterebileceklerini belirttiler.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu