REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
İş Dünyası

ASİAD Hatay Temsilciliğine Veli Yalınızoğlu atandı

İş insanı Ömer Faruk Başaran’ın Genel Başkanlığını yaptığı Avrasya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD), Hatay temsilcisi olarak Veli Yalınızoğlu’nu atadı.

Yeni yıla 2000 üye parolasıyla giren ASİAD büyümeye devam ediyor. 2003 yılından bu yana önemli faaliyetlerde bulunan derneğin Hatay temsilciliğine Veli Yalınızoğlu getirildi.

Genel Başkan Ömer Faruk Başaran, Yalınızoğlu ile birlikte yayınladığı videoda, ‘’2003’den bu yana dernek olarak çok önemli hizmetlerde bulunduk. Temsilcilikler vermeye devam ediyoruz. Son olarak çok sevdiğimiz, değer verdiğimiz arkadaşımız Veli Yalınızoğlu’na Hatay temsilciliğini verdik. Kendisi İskenderun’da olmasına rağmen Hatay temsilcisi olacak. Hayırlı olsun diyorum. Bundan sonra inşallah birlikte güzel işlere imza atacağız. İskenderun ve Hatay’daki iş insanlarını derneğimize katılmaya davet ediyorum. Siyasi parti liderlerinin geldiği, önemli insanların katıldığı programlar yapacağız. Güzel işlere hep beraber imza atacağız.’’ Dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu