REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

‘Hoş Geldin Hukuk’ tiyatro severlerden tam not aldı

İzmit Belediyesi Sanat Akademisi Tiyatro Bölümü öğrencileri 20-27 Mart Tiyatro Haftası programları kapsamında ‘Hoş Geldin Hukuk’ oyunuyla tiyatro severlerden tam not aldı

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerinde devam eden İzmit Sanat Akademisi Tiyatro Bölümü öğrencileri her akşam başka bir oyunla seyirci karşısına çıkıyor. Grup Reform’un Eğitmen Numan Ertuğrul Uzunsoy önderliğinde hazırlanarak sergilenen sözsüz tiyatro oyunu ‘Hoş Geldin Hukuk’ tiyatro severlerden tam not aldı. 


İZLEYİCİ KEYİFLE İZLEDİ

İzleyicilerin büyük bir keyifle izlediği tiyatro oyununun kadrosunda; Ahmet Sezer Özdemir, Emir Aktürk, Merve Erdoğan, Umut Ağşahin, Haktan Vural, Şevval Koç, İlayda Genç, Zeynep Sukuşu, Arif Emre Göçer ve Serhat Ünal yer aldı. Oyunun konusu ise şöyle: Hukuk-hak bir arada yaşayan insanlar için “kanun” adını alarak güven ve kolaylık sağlıyor bizlere. Yer küre üzerinde var olan her şeyi paylaşan insanlar için itaat edilmesi zorunlu olan kanunlar,  sınırları aşarak tüm insanları koruma altına alıyor. Sadece insanları değil; hayvanları, bitkileri, suyu, havayı, toprağı, kısacası dünyayı koruma altına alıyor. İtaat etmeyenler ise düzeni bozuyor. 

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu