REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

Yerli ve milli yol süpürme aracının 100’üncüsü Kocaeli’ye teslim edildi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı önderliğinde üretilen yerli ve milli yol süpürme aracının 100’üncüsü Dilovası’na teslim edildi. Aracın ilk test sürüşünü ise Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir yaptı.

Dilovası Belediyesi araç filosuna; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı önderliğinde Kademe firması tarafından üretilen ‘AGA 2100’ model yerli ve milli yol süpürme aracını ekledi. Üretilen 100’üncü aracı teslim alan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir direksiyonun başına geçerek, aracın ilçedeki ilk testlerini kendisi yaptı.

“Bu aracın bizim filomuzda olmasından çok memnunum”

Araçtan 5 tane daha sipariş etmek istediklerini söyleyen Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Öncelikle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’a çok teşekkür ediyorum. Bölgemize yaptığı bir sürü hizmet var. Yeni hizmetlerden bir tanesi de yerli ve milli aracımız oldu. Bu aracın bizim araç filomuzda olmasından çok memnunum. İnşallah Dilovası daha da güzelleşecek. Bundan dolayı çok onurlu ve gururluyum. Buradaki performansını test edeceğiz. Şu anda gayet güzel gözüküyor. İnşallah daha sonra da en az 5 tane sipariş vermeyi hedefliyoruz. Tabii sonraki hedeflerde de her mahalleye bir tane düşünüyoruz. Şu anda gayet iyi gözüküyor, ama bir süre test edip devam edeceğiz. İlk temizliği biz yaptık, gayet de mutluyum. İnşallah böyle her mahallede süpüreceğim. Ben ekip arkadaşlarımla birlikte çalışmaktan onur duyuyorum. Her mahallede bu aracı ben test edeceğim” dedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu