REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Gündemİş Dünyası

Redstone Bakırköy Doğru Gayrimenkul açıldı

Türkiye’nin emlak sektöründeki en büyük markası olan Redstone’nin Bakırköy Doğru Gayrimenkul ofisi görkemli bir törenle açıldı.

İstanbul Bakırköy’de hizmete giren Redstone Doğru Gayrimenkul’un açılışını Redstone Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ve Başaranlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran yaptı.

Açılışa Redstone çalışanları, Redstone Türkiye brokerları ve emlak danışmanları katıldı.

Redstone Doğru Gayrimenkul brookerleri, Elif Doğrusoy ve Erdinç Bektaş gelen misafirleri ağırlamaktan mutlu olduğunu ve Redstone ailesine katılmalarından dolayı gurur duyduklarını belirtti.

Redstone her geçen gün daha da büyüyor

Redstone Yönetim Kurulu başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran açılış konuşmasında, “Burada bulunmaktan çok mutluyum. Redstone, her geçen gün daha da büyüyor. Bakırköy konumu itibarıyla gayrimenkul için çok uygun bir yer. Yurt içi ve yurt dışı projelerimiz devam edecek. Redstone olarak her zaman sizlere destekte bulunacağız” dedi.

Açılışa Redstone markasının ilk yurt dışında franchising imzalayan Rus iş adamı Mergen Homushku’da katıldı

Redstone ailesinin bir parçası olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Mergen Homushku, Evrim Kırmızıtaş Başaran’a övgü dolu sözler sarfetti.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu