REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Kocaeli

Gebze’de Zabıtadan Ramazan Öncesi Denetimler

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı öncesi ilçede denetimlerine hız verdi. 

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçedeki kasap, şarküteri ve kahvaltı ürünleri satış yerlerini denetledi. Vatandaşların sağlıklı ve hijyenik gıdaya ulaşması amacıyla, Ramazan öncesi gıda mühendisi ve veteriner hekim eşliğinde ilçe genelinde denetim yapan zabıta ekipleri işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı olmayan işletmeler ve eksikleri olanlara gerekli uyarı ve yasal işlemler yapıyor. Zabıta ekipleri denetimlerde; halk sağlığı açısından büyük önem arz eden işyerlerinin temizliği, sağlık kurallarına uygunluğu, ürünlerin son kullanma tarihleri, kasa reyon fiyat farklılıkları ve personel hijyeni ile tüketiciye davranışlarını kontrol ediyor.

Halkın sağlığı için kurallara uyan işyerlerine teşekkür eden zabıta müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların alışveriş yaparken karşılaştıkları olumsuz durumları, şikâyet, görüş ve önerilerini 0262 641 78 08 numaralı telefona bildirmelerini istedi.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu