REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
KocaeliKültür-Sanat

Başkan Hürriyet, Leyla Hanım film çekimlerini yakından takip ediyor

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Türkiye’nin tek dereceli seçim sistemiyle seçilen ilk kadın belediye başkanı Leyla Atakan’ın hayatını konu alan Leyla Hanım belgesel filminin çekimlerini yakından takip ediyor

1968-1971 yılları arasında İzmit Belediye Başkanlığı yapan efsane Başkan Leyla Atakan’ın hayatını konu alan belgesel filmin çekimleri, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğünde çok değerli oyuncu kadrosuyla profesyonelce ilerliyor. Leyla Hanım filmi için oyuncu ve teknik ekip ile bir araya gelen Başkan Hürriyet, seti sık sık ziyaret ediyor. Oyuncular ve set ekibiyle yakından ilgilenen Başkan Hürriyet, büyük bir heyecanla çekimleri takip etmeyi sürdürüyor.

OYUNCULAR HÜRRİYET’İ GÖRMEKTEN MUTLU OLDU

Leyla Hanım filminde rol alan oyuncular ve set emekçileri de Başkan Hürriyet’i yanlarında görmekten büyük mutluluk duyuyor. Kadrosunda Leyla Atakan’ı canlandıran Özge Borak’ın yanı sıra Beyti Engin, Serhan Arslan, Bekir Aksoy, Devrim Nas, Anıl Taşezen, Barış Kıralioğlu, Belma Canciğer, Aylin Aras ve Manga grubunun solisti Ferman Akgül’ü barındıran Leyla Hanım filmi İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğünde izleyicinin karşısına çıkacak.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu