REDSTONE FRANCHISE BAŞVURUSU İÇİN HEMEN TIKLAYIN! Uluslararası ve %100 Türk Sermayeli Gayrimenkul Franchise Şirketi
Spor

Körfezli yüzücüler Trabzon’dan madalyalar ile döndü

Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü yüzücüleri, Trabzon’da düzenlenen ve 287 sporcunun katıldığı Küçükler Bireysel Uzun Kulvar Şampiyonası’ndan 3 madalya ile döndü.

Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü yüzücüleri, Trabzon’da düzenlenen ve 287 sporcunun katıldığı Küçükler Bireysel Uzun Kulvar Şampiyonası’nda da rüzgar gibi esti. Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü, 01-03 Nisan 2022 tarihlerinde Trabzon’da, 27 şehirden, 102 kulüp,141 bayan, 287 erkek sporcunun katıldığı, 13-14 Yaş Küçükler Bireysel Türkiye Şampiyonası’na 3 sporcu ile katıldı.

ÜÇÜNCÜ OLDU

11 yarıştan 10 tanesinde ‘best time’ görerek harika bir yarış geçiren genç sporcularımız, bu başarısını da 3 madalya ile süsledi. Bu yaş grubunda ilk kez kürsüye çıkma başarısı gösteren sporcuların mutluluğu görüşmeye değerdi. Turnuvada en önemli başarıyı ise 1500 metre serbest yarışında Fenerbahçe ve Antalyasporlu rakiplerinin ardından 3. olarak tamamlayan Emre Fatih Kartal elde etti.

Gebze Haber Merkezi

Gebze Haber Merkezi | Gebze'nin Haber Merkezi. Özgün, Yaratıcı, Yenilikçi Bakış Açısı ile Doğru, Tarafsız, Araştırmacı Gazetecilik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu